pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 10 czerwca 2011
  • wyświetleń: 1690

Wakacje na sportowo!

Artykuł sponsorowany:

Tradycją są już wyjazdy do Korbielowa na Polanę Górową pod Pilskiem. Coroczne obozy pozwalają nam przeżyć przygodę życia i sprawdzić swoje możliwości.

Przepiękne rejony Beskidu Żywieckiego dają nam wytchnienie, zaskakują swoim urokiem i kształtują charakter. Wyjazd na obóz surwiwalowo-wypoczynkowy na Polanę Górową to wyjątkowa okazja dla dzieci i młodzieży by zasmakować w górskiej przygodzie, potrenować w terenie i poznać nowych przyjaciół.

Termin: od 15 do 24 lipca 2011 r.
Koszt: 990 złotych


Wyjazd taki jest sprawdzianem w zajęciach i współżyciu grupowym począwszy od zajęć na orientację w terenie po przygotowanie posiłków (śniadania i kolacje). Po wykładach teoretycznych, przechodzimy do praktyki jak zanocować w terenie (budowa szałasu), rozpalić ognisko czy znaleźć źródło wody.

Zajęcia te wzmacniają wiarę w siebie i kształtują nawyki potrzebne do przetrwania w trudnej sytuacji. Zapoznamy się również ze wspinaczką skałkową, zaliczymy zjazdy na linie i przejdziemy górski tor przeszkód. Nauczymy się operować mapą i kompasem, zwiedzimy okoliczne pagórki, szczyty i polany.

Trenować będziemy w zróżnicowanym terenie m.in. w lesie i na polanie. Poranny bieg pozwoli na podniesienie wytrzymałości fizycznej. Czas wolny spędzimy przy ognisku, na opowieściach górskich, na opalaniu się (o ile pogoda pozwoli) i na poznawaniu innych uczestników obozu. Taki obóz to ciekawa przygoda i sprawdzian charakteru.

Zobacz film:Ściągnij prezentację (MegaUpload).

Zapisy do 25 czerwca!

Chcesz poznać zasady turystyki górskiej, potrenować, potrafisz współdziałać w grupie, spróbuj swoich sił. Program dostosowany do wieku uczestników.

Obsługa: Instruktorzy sztuk walk, przewodnik górski. Stały kontakt z placówką GOPR na Hali Miziowej.

Organizator i kierownik obozu: Zbigniew Syc 10 Dan

Zobacz prezentację:---

Karnety wakacyjne na siłownię i treningi sztuk walk już od 7 roku życia (treningi sztuk walk), od 14 roku życia na siłownię i treningi:

Karnet miesięczny - 100 zł
Karnet dwumiesięczny - 180 zł
dla młodzieży od 14 roku życia.

Można trenować codziennie zarówno na siłowni od godz. 10.00 do 14.00, sztuki walki o godz. 17.00, 19.30 i 20.45. Dla dzieci trening sztuk walk o godz. 10.00, 11.15, 12.30.

Zobacz prezentację, trening dzieci:Zapraszamy do klubu:Treningi w małych grupach 10-12 osób. Zapisy do 25 czerwca!

Szczegóły pod nr tel. 507 070 861 lub e-mail: zbigniewsyc@interia.pl

Spędź wakacje na sportowo.