pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 czerwca 2011
  • wyświetleń: 5564

Uwaga na kwestujących oszustów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OMBR Pszczyna" podaj

W ostatnich dniach do drzwi mieszkańców Pszczyny pukają osoby, które informują, że prowadzą zbiórkę na Ośrodek Matka Boża Różańcowa w Pszczynie. Tymczasem oficjalnie organizacja nie prowadzi takiej akcji.

- Caritas Archidiecezji Katowickiej Ośrodek Matka Boża Różańcowa w Pszczynie-Starej Wsi znajdujący się przy ul. Św. Jadwigi 4 oświadcza, że w obecnym czasie nie prowadzi żadnej zbiórki publicznej na własne cele statutowe lub na inne cele charytatywne. - czytamy w specjalnym oświadczeniu OMBR.

- Informację tą podajemy w związku z tym, że pojawiają się osoby zbierające finanse rzekomo na naszą placówkę. Oświadczamy zatem, że obecnie nie prowadzimy zbiórki publicznej, a gdy taki fakt ma miejsce, to zostaje podany on do publicznej wiadomości - informuje Piotr Kowalski, dyrektor Ośrodka Matka Boża Różańcowa w Pszczynie.

Przestrzegamy zatem przed ludzką nieuczciwością i apelujemy o rozwagę oraz o sprawdzanie rzetelności osób proszących o wsparcie materialne.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.