pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 czerwca 2011
  • wyświetleń: 5299

Dzień Dziecka w Pszczynie

1 czerwca to tradycyjnie Dzień Dziecka. Z tej okazji najmłodszym Czytelnikom portalu pless.pl życzymy dużo radości, uśmiechu i spełnienia marzeń, najlepszych ocen w szkole, a także wielu prezentów i niespodzianek!

Dzień Dziecka w Pszczynie


Równocześnie zachęcamy do udziału w licznych imprezach organizowanych na terenie powiatu w środę:

Na Stadionie Miejskim w Pszczynie odbędzie się pokaz możliwości służb mundurowych powiatu pszczyńskiego. Czytaj więcej.

Na pszczyńskim rynku odbędą się zawody rowerowe oraz prezentacja zawodników grupy kolarskiej LK UKS Pszczyna. Całość imprezy uatrakcyjnią występy artystyczne uczniów. Czytaj więcej.

"Szewczyk Dratewka" w wykonaniu Teatru Lalek z Bielska-Białej zaprasza wszystkie dzieci na przedstawienie w dniu ich Święta 1 czerwca na godz.17.00 do Restauracji "Matalmara" w Goczałkowicach-Zdroju. Czytaj więcej.

Dzień Dziecka sprawia, że kolorowe baloniki, będące jego symbolem widać praktycznie w całym Telemannie w Bramie Wybrańców, gdzie również przygotowano niespodzianki. Czytaj więcej.

Planeta Smaku życzy Dzieciom, tym młodszym i tym starszym, i tym, którzy się czują jak dzieci, miłego i wesołego Dnia Dziecka. Czytaj więcej.

1 czerwca Pracownia Artystyczna zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia z okazji Dnia Dziecka. Czytaj więcej.

Na obiektach sportowych gimnazjum odbędą się V Integracyjne Zawody "Sport dla wszystkich". W zawodach przewidywany jest udział zawodników niepełnosprawnych ze Stowarzyszenia "START" z Katowic. Czytaj więcej.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.