pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 27 kwietnia 2011
  • 16 maja 2011
  • wyświetleń: 5956

Zbiórka wielkich gabarytów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śmieci, odpady" podaj

Za nami:

W poniedziałek, 16 maja w gminie Suszec rozpocznie się nieodpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych.

odpady, wielkogabarytowe
fot. pless.pl


Pierwszego dnia (poniedziałek) zbiórka zostanie przeprowadzona w sołectwie Suszec na stronie południowej wraz z ulicą Pszczyńską. Dwa dni później akcja zostanie zorganizowana w części północnej sołectwa.

20 maja zbiórka odbędzie się w Rudziczce, 23 maja w Kobielicach, 25 maja w Radostowicach, a 27 maja w Kryrach. Ostatni w harmonogramie zbiórki wielkich gabarytów jest Mizerów, gdzie akcja zostanie przeprowadzona 30 maja.

Odpady wielkogabarytowe należy wystawić przed posesję w wyznaczonym dniu do godz. 7.00 rano.

Pod pojęciem odpadów wielkogabarytowych należy rozumieć zużyte meble, wykładziny podłogowe i dywany. Zbiórka nie dotyczy sprzętu elektrycznego i elektronicznego, stolarki budowlanej, opon i innego zbędnego sprzętu domowego, drobnych śmieci oraz odpadów ze szkła, z papy, wełny mineralnej, eternitu itp.

Wykonawcą zadania jest firma "Ekom" z Zabłocia. Ze strony Gminy Suszec odpowiedzialnym za realizację zadania jest Referat Gospodarki Komunalnej Ochrony Środowiska i Rolnictwa (tel. 32 499 30 67 i 32 449 30 71).

new / pless.pl, źródło: UG Suszec

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Śmieci, odpady

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śmieci, odpady" podaj