pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 2645

Sukcesy uczniów PZS nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj

W ostatnich dniach uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie odnieśli sukcesy w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych oraz w turnieju motoryzacyjnym.

Tomasz Gałuszka uczeń 4 klasy technikum rolniczego zajął 2 miejsce w okręgowych eliminacjach XXXV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych (OWIUR) w Żarnowcu w bloku produkcja roślinna. Dzięki wysokiej pozycji zakwalifikował się do finału krajowego olimpiady, który odbędzie się w czerwcu. Uczeń przygotowany został przez p. mgr inż. Krystynę Hachułę.

W dniu 12 kwietnia odbyły się powiatowe eliminacje młodzieżowego turnieju motoryzacyjnego, które wygrała reprezentacja naszej szkoły w składzie: Łukasz Skipioł, Grzegorz Mol i Jacek Stryczek. Zawody polegały na rozwiązywaniu testów z przepisów ruchu drogowego, jeździe sprawnościowej motorowerem i samochodem. Reprezentacja szkoły awansowała do kolejnego etapu.

new / pless.pl, źródło: PZS nr 2

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PZS nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj