pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 18 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 3947

Wielkanocne zakupy w ZPM Kania

Artykuł sponsorowany:

W niedzielę po pierwszej wiosennej pełni księżyca zasiądziemy wszyscy do suto zastawionego stołu, celebrując Święto Wielkiej Nocy.

ZPM Kania
Sklep firmowy ZPM Henryk Kania przy ul. Korczaka 5 w Pszczynie


ZPM Kania


ZPM Kania


Tradycyjny, staropolski stół na Wielkanoc uginał się będzie od ilości potraw i wielu rodzajów dań. Szynka gotowana i surowa, wędzona polędwica, surowe kiełbasy i wiele innych smacznych produktów są powodem do dumy niejednej pani domu.

W sklepie firmowym ZPM Henryk Kania S.A., różnorodność i wielość asortymentu pomoże wybrać produkty osobom o nawet najbardziej wyszukanych gustach.

U nas znajdą Państwo szeroką gamę szynek bez polifosforanów i białka sojowego, które pomimo obniżonej zawartości tłuszczu zachowały swój wyśmienity i tradycyjny smak.

Chcąc razem z naszymi klientami poczuć tę wiosenno - świąteczną atmosferę przygotowaliśmy również bogatą ofertę kiełbas i mięs. Zakupy świąteczne chcemy połączyć z degustacją produktów,
a dla zapracowanych przygotować dania gotowe.

Również w kwietniu rozpoczynamy sobotnie grillowania. Każdy klient, który zrobi zakupy w naszym sklepie firmowym, otrzyma poczęstunek z grilla.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym klientom zdrowych, radosnych i smacznych chwil spędzonych w rodzinnym gronie.

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!

---

Sklep firmowy ZPM Kania
ul. Korczaka 5
43-200 Pszczyna

Poniedziałek - piątek: od 6.00 do 18.00
Sobota: od 6.00 do 14.00