pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 5063

Willa Anna - oferta świąteczna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Willa Anna" podaj

Artykuł sponsorowany:

Willa Anna w Goczałkowicach-Zdroju to magiczne miejsce, które łączy cechy luksusu, wygody i dyskrecji. Idealnie sprawdza się jako miejsce wypoczynku oraz pracy.

willa anna
Willa Anna w Goczałkowicach-Zdroju


willa anna
Willa Anna - przykładowy pokój


willa anna wielaknoc
Tradycyjne Śniadanie Wielkanocne - oferta


Zdrowy klimat, spokój i lokalne atrakcje zapewniają temu miejscu popularność przez cały rok. W pobliżu obiektu znajduje się zbiornik zwany Jeziorem Goczałkowickim, uzdrowisko oraz liczne malownicze trasy rowerowe.

W ofercie sprzedażowej obiektu oprócz standardowej sprzedaży usług noclegowych oferujemy pakiety skrojone na miarę każdego klienta np. Tanio, taniej, najtaniej...., Weekend We DWOJE, itp. Organizujemy imprezy firmowe, spotkania i szkolenia - więcej na stronie www.willaanna.goczalkowice.pl.

24 kwietnia 2011 r. w godz. 9.00-12.00 w sali restauracyjnej Willi Anna organizujemy:

Tradycyjne Śniadanie Wielkanocne

Przygotujemy tradycyjne Wielkanocne śniadanie, a Państwo odpoczną od codziennych obowiązków i świątecznych przygotowań, aby w pełni cieszyć się chwilami spędzonymi z rodziną. Koszt 35 zł / osobę, dzieci do 5 lat gratis! Uwaga - obowiązuje rezerwacja stolików!

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub rezerwacji stolika prosimy o kontakt telefoniczny: 32 212 77 00 lub e-mail: info@willaanna.goczalkowice.pl

Gorąco polecamy!

Willa Anna

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Uzdrowiskowa 36

tel. 032 2127700

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Willa Anna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Willa Anna" podaj