pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 15 marca 2011
  • wyświetleń: 2255

Wybory na osiedlu Stare Miasto

Trwa cykl spotkań sprawozdawczo-wyborczych w pszczyńskich osiedlach i sołectwach. We wtorek (15 marca) takie spotkanie miało miejsce na osiedlu Stare Miasto.

W wyniku tajnego głosowania przewodniczącą zarządu osiedla Stare Miasto została Maria Kaczyńska-Kapusta. Warto odnotować, że przewodnicząca uzyskała wszystkie głosy. Do zarządu osiedla wszedł z kolei Józef Lekki, Piotr Piórko, Eugenia Garbocz i Helena Kaczmarek.

Dzień wcześniej (14 marca) spotkanie sprawozdawczo-wyborcze odbyło się w Brzeźcach. Podczas spotkania przeprowadzono wybory sołtysa oraz członków rady sołeckiej na kadencję 2011-2015. Sołtysem Brzeźc ponownie wybrany został Ryszard Harazin. Mieszkańcy sołectwa dokonali także wyboru nowej rady sołeckiej, w skład której weszli Jan Paszek, Walenty Ryguła, Jan Zuber i Rafał Przybyła.

W czwartek (10 marca) spotkali się również mieszkańcy osiedla Powstańców Śląskich. Przewodniczącą zarządu wybrana została Anna Chroszcz otrzymując 34 głosy poparcia wśród 39 osób biorących udział w głosowaniu. Do zarządu osiedla wybrano Beatę Hellwig, Jana Czarneckiego, Małgorzatę Szklanny i Agnieszkę Muchalską.

ups / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.