pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 9 marca 2011
  • 24 marca 2011
  • wyświetleń: 6869

Dzień Otwarty w Gimnazjum nr 4

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 4 w Pszczynie" podaj

Za nami:

24 marca o godzinie 18.00 w Publicznym Gimnazjum nr 4 odbędzie się Dzień Otwarty. Organizatorzy zapraszają do odwiedzenia szkoły rodziców, a przede wszystkim uczniów klas V i VI szkół podstawowych. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji!

Dzień Otwarty w Gimnazjum nr 4
Akcja Deutsch Wagen Tour w PG nr 4


W tym roku dzień otwarty odbędzie się pod hasłem "Czwórka TV". Imprezę główną uczestnicy obejrzą na sali gimnastycznej. Później będą mogli zwiedzić budynek szkoły, przyjrzeć się poszczególnym salom lekcyjnym, poczuć wyjątkowy klimat biblioteki i nie tylko.

Nauczyciele przygotowali dla gości ciekawe lekcje, w których będą mogli wziąć udział. Czekają również niespodzianki: wystawy, zdjęcia, interesujące występy i prezentacje oraz upominki.

- Zajrzyjcie do nas i przekonajcie się, że w PG 4 warto: uczyć się, rozwijać swoje pasje i zainteresowania, poznawać przyjaciół i bawić się - zachęcają dyrekcja, nauczyciele i uczniowie PG 4.

new

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum nr 4 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 4 w Pszczynie" podaj