pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 4 marca 2011
  • wyświetleń: 5268

Nastolatkowie podpalili samochód

Pszczyńscy kryminalni ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w styczniu podpalili samochód. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty w tej sprawie i przyznali się do zarzucanych im czynów.

W nocy 2 stycznia policjanci otrzymali telefoniczną informację o palącym się samochodzie przy ul. Krzyżowskiego w Pszczynie. W zaparkowanym w tym rejonie VW Transporterze nieznani wówczas sprawcy wybili szybę, a następnie wlali do środka rozpuszczalnik i podpalili samochód. Właściciel pojazdu wycenił straty na 6000 złotych.

Z ustaleń pszczyńskich śledczych i uzyskanych informacji wytypowano dwie osoby z terenu Pszczyny. Podejrzani, 17- i 19-latek przyznali się do zarzucanego im podpalenia. Wszyscy byli wcześniej karani. Za zniszczenie mienia grozi im do pięciu lat więzienia. Już w najbliższym czasie o ich losie dalszym losie zadecyduje sąd i prokurator.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.