pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 2 marca 2011
  • wyświetleń: 5711

Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Rozpoczęła się kolejna edycja Ogólnokrajowego Konkursu dla rolników pod nazwą "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne", służącego promocji zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych.

Bezpieczne Gospodarstwo Rolne


Konkurs prowadzony jest tradycyjnie dla dwóch kategorii podmiotów - dla osób prowadzących indywidualną produkcyjną działalność rolniczą i dla zakładów rolnych. KRUS zaprasza wszystkich rolników do wzięcia udziału w konkursie, a zainteresowanych prosi o zapoznanie się z zasadami uczestnictwa na www.krus.gov.pl, w najbliższej Placówce Terenowej lub Punkcie Informacyjnym KRUS.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 marca.

Organizatorami konkursu są Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Państwowa Inspekcja Pracy, a także instytucje i organizacje działające na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy w gospodarstwach rolnych. Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.