pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 18 lutego 2011
  • wyświetleń: 5588

Walentynki w gimnazjum

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju" podaj

W dniu 15 lutego w Gimnazjum w Goczałkowicach-Zdroju odbyło się spotkanie młodzieży z zaprzyjaźnioną młodzieżą Szkoły Specjalnej z Pszczyny.

Spotkania organizowane przez Panią Monikę Młodzik trwają już od 7 lat. W latach ubiegłych były to spotkania mikołajkowe, wigilijki, zabawy na basenie. Natomiast w tym roku uczniowie gimnazjum zorganizowali spotkanie walentynkowe. Najpierw był tor przeszkód na hali sportowej przygotowany przez klasę III B. Po sportowej zabawie paczki ze słodyczami i artykułami szkolnymi ze zbiórki zorganizowanej w szkole wręczyła Pani Beata Smolarek Dyrektor Gimnazjum w Goczałkowicach-Zdroju. Drugą częścią spotkania były zabawy i dyskoteka przygotowana przez klasę II C wraz z wychowawcą Panią Kamilą Bienioszek. Młodzież Szkoły Specjalnej była bardzo szczęśliwa z tak zorganizowanego dnia, wszyscy śmiali się i bawili.

Walentynki w gimnazjum · fot. Gimnazjum w Goczałkowicach-Zdroju


Niestety w końcu przyszedł czas na pożegnanie się i powrót do szkoły jednak na koniec czekała jeszcze jedna niespodzianka - kolejne prezenty - kubki i maskotki przygotowane przez uczniów klasy II c które każdy przybyły gość sobie wylosował.

Gościom dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne spotkanie w przyszłym roku.

Gimnazjum w Goczałkowicach-Zdroju

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju" podaj