pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 lutego 2011
  • wyświetleń: 1038

Zielone czeki

To dorocznej nagroda finansowa przyznawana z okazji Dnia Ziemi przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Otrzymują je od 1994 roku osoby wyróżniające się w działalności proekologicznej na terenie województwa śląskiego. Wśród laureatów w poprzednich latach z naszego powiatu było Przedszkole Publiczne im. M. Kownackiej w Miedźnej.

Zielone czeki przyznaje Kapituła składająca się z ekspertów, pracowników naukowych oraz działaczy na rzecz ochrony środowiska i popularyzacji przyrody. Wyłona laureatów w następujących kategoriach: innowacje i technologie, programy i akcje proekologiczne w tym dotyczące przyrody, prace naukowo-badawcze, edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży, profilaktyka zdrowotna dzieci i młodzieży zagrożonych schorzeniami związanymi z zanieczyszczeniem środowiska, działania popularyzatorskie i promocja postaw proekologicznych.

Ogłoszenie tegorocznej listy laureatów nastąpi podczas gali z okazji Dnia Ziemi.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.