pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 lutego 2011
  • 31 marca 2011
  • wyświetleń: 3873

Mieszkańcy ocenią Urząd Gminy

W marcu w Urzędzie Gminy Pawłowice po raz drugi jest przeprowadzana ankieta badająca poziom satysfakcji mieszkańców. To ten sam formularz, który był wypełniany we wrześniu ubiegłego roku.

Mieszkańcy ocenią Urząd Gminy
Urząd Gminy w Pawłowicach


Podobnie jak poprzednio ankietę mogą wypełnić osoby odwiedzające urząd osobiście, bądź w wersji elektronicznej, za pośrednictwem stron internetowych: www.pawlowice.pl oraz www.efs.pawlowice.pl.

Urzędnicy zachęcają wszystkich do wyrażania swoich spostrzeżeń i opinii, gdyż pozwolą one na zweryfikowanie czy jakość świadczonych przez pracowników urzędu usług uległa poprawie. Badanie trwa przez cały miesiąc.

Przeprowadzenie ankiety jest kolejnym etapem realizowanego w urzędzie projektu pn. "Projekt na miarę potrzeb - Urząd Gminy Pawłowice" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.