pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 lutego 2011
  • wyświetleń: 8886

Wybrano Firmę z Tradycjami

Jan Piotrowski – właściciel firmy Budownictwo - Obsługa Budownictwa w sobotę został laureatem nagrody w pawłowickim konkursie "Firma z Tradycjami 2011".

Wybrano Firmę z Tradycjami
fot. UG Pawłowice


Wybrano Firmę z Tradycjami
fot. UG Pawłowice


Wybrano Firmę z Tradycjami
fot. UG Pawłowice


Ceremonia wręczenia nagrody w postaci złotego medalu Wojana odbyła się w sobotę, 12 lutego, podczas organizowanego już po raz szósty Balu Pracodawcy.

Na balu spotykają się pracodawcy z terenu gminy Pawłowice oraz przedstawiciele samorządu. Gościem honorowym tegorocznej imprezy był Tadeusz Donocik – Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Wszyscy zebrani obejrzeli film przygotowany specjalnie na te okazję, w którym zaprezentowane zostały firmy dotychczasowych zwycięzców konkursu (Zakład Instalacji, Pomiarów Elektrycznych i Teletechnicznych Damiana Kryski - 2008, Zakład Instalacji Sanitarnych CO Franciszka Bandury - 2009, TAD Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Tadeusza Pisarka – 2010) oraz nagrodzona w tym roku firma z Warszowic.Przedsiębiorstwo Budownictwo- Obsługa Budownictwa do konkursu zgłosiła Rada Sołecka. Jan Piotrowski rozpoczął działalność 15 września 1975 roku. Początkowo wraz z kilkoma pracownikami wykonywał przede wszystkim roboty wykończeniowe i posadzkarskie.

Z czasem firma wyspecjalizowała się w świadczeniu kompleksowych usług budowlanych. Pierwszym dużym zamówieniem, które zapewniło firmie rozgłos i referencje była budowa w latach 1994/95 salonu samochodowego i serwisu renomowanej marki BMW w Katowicach. Firma Jana Piotrowskiego zrealizowała wiele inwestycji na terenie gminy Pawłowice.

Wśród najważniejszych należy wymienić: rozbudowę i remont Przedszkola w Pielgrzymowicach w 2010r., przebudowę Liceum Ogólnokształcącego w Pawłowicach na przełomie 2005 i 2006 r., modernizację i rozbudowę Ośrodka Zdrowia na potrzeby NZOZ i Hospicjum w Krzyżowicach w 2005 r., remonty i rozbudowy szkół podstawowych w Pawłowicach i Warszowicach oraz Gimnazjum Nr 2 w Pawłowicach.

Spośród obiektów poza granicami gminy z pewnością należy wymienić Pokazową Zagrodę Żubrów w Zabytkowym Parku Pszczyńskim w 2008 r., za który to obiekt firma otrzymała nagrodę Marszałka Województwa Śląskiego w konkursie na Najlepiej Zagospodarowaną Przestrzeń Publiczną 2009 r.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.