pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 lutego 2011
  • wyświetleń: 16568

Posłuchaj: o szpitalu w radiu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie" podaj

Gorący przebieg miał program nadawany w poniedziałek w Radiu Katowice na temat reorganizacji pszczyńskiego szpitala. Poniżej przedstawiamy zapis audycji "Wszystko na temat" Jerzego Zawartki i Cezarego Orzecha.www.radio.katowice.pl/uploads/tx_freemp3player/14.02._Temat.mp3&title=&width=200&height=20&showplaylistnumbers=0&showstop=1&showvolume=1&showslider=1&sliderovercolor=eeee00&buttoncolor=ffffff&textcolor=ffffff" name="FlashVars"/>


Problem Szpitala Powiatowego w Pszczynie zainteresował media ze stolicy naszego województwa. W holu budynku spotkali się zwolennicy i przeciwnicy nowej formy szpitala, pracownicy placówki, pacjenci, władze powiatu i miasta, a także prezes firmy Centrum Dializa, która wydzierżawi szpital.

Tematem przewodnim audycji była przyszłość największej w regionie placówki zdrowia po 1 marca. Nie zabrakło rozmowy o planowanych zmianach w zatrudnieniu.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szpital w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie" podaj