pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 lutego 2011
  • wyświetleń: 2756

Blisko sto ofert w przetargach PTBS

Na pięć przetargów organizowanych przez PTBS do 28 stycznia wpłynęło prawie sto ofert wykonawców z całej Polski. Dzięki temu zarządy wspólnot mieszkaniowych miały szeroki wachlarz wyboru.

Blisko sto ofert w przetargach PTBS


Blisko sto ofert w przetargach PTBS


Blisko sto ofert w przetargach PTBS


Najwięcej ofert, aż 25, wpłynęło w przetargu na okresowy przegląd pięcioletni stanu technicznego budynków i lokali Wspólnot Mieszkaniowych oraz zasobów własnych. 21 firm było natomiast zainteresowanych budową kotłowni gazowej w budynku przy ulicy Korfantego 13-15, 16 chętnych podjęłoby się tego zadania w budynku przy ulicy Zamenhofa.

18 ofert złożono na wykonanie termomodernizacji budynku mieszkalnego przy ulicy Korfantego 13-15, a 16 ofert wpłynęło w przetargu na docieplenie i kolorystykę elewacji wraz z pracami remontowymi budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Pszczynie przy ul. Zamenhofa 2.

Oferty wpływały w zamkniętych kopertach a otwarcia dokonywały ich osobiście zarządy wspólnot mieszkaniowych w obecności zarządcy.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.