pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 lutego 2011
  • wyświetleń: 6096

Zwiększyła się liczba włamań

Od początku lutego policjanci odnotowują więcej niż zwykle włamań do budynków prywatnych i przedsiębiorstw. Sprawców najczęściej nie udaje się ustalić.

Zwiększyła się liczba włamań


W czwartek, 3 lutego około godziny 17.35 w domu jednorodzinnym przy ulicy Głównej w Goczałkowicach wyłamano drzwi balkonowe. Z budynku skradziono laptopa marki Asus, aparat fotograficzny marki Panasonic oraz pieniądze w kwocie 3000 złotych.

Tego samego dnia około 18.00 na ulicy Podleśnej w Piasku włamano się do sklepu meblowego. Sprawca wyważył drzwi wejściowe i wyniósł laptopa marki Acer o wartości 3000 zł.

Dzień później nieznany sprawca włamał się do domu przy ulicy Orlej w Kobiórze. Po tym jak włączył się alarm, włamywacz zbiegł.

W podobnym czasie w Pszczynie przy ulicy Hallera na terenie budowy domu jednorodzinnego pojawił się złodziej, który skradł z posesji przewody elektryczne.

W sobotę w sklepie metalowym w kamienicy przy ulicy Piastowskiej w Pszczynie została wybita szyba wystawowa. Do zdarzenia doszło około godziny 19.35. Włamywacz skradł młot udarowy marki Einhell i skrzynkę z kluczami nasadowymi o wartości 2000 złotych.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.