pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 lutego 2011
  • wyświetleń: 14071

Bal dla niepełnosprawnych dzieci

Za nami:

W środę, 2 marca w Goczałkowicach-Zdroju po raz czwarty odbędzie się bal karnawałowy dla dzieci niepełnosprawnych. Będzie to wspaniała okazja do zabawy dla wychowanków Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym.

Bal dla niepełnosprawnych dzieci
Zabawa w 2010 roku


Bal dla niepełnosprawnych dzieci
Paczki dla uczestników balu


Bal dla niepełnosprawnych dzieci
Paczki dla uczestników balu


Bal jest organizowany corocznie od 2008 roku. Tradycyjnie organizatorzy chcą do przygotowania paczek oraz innych atrakcji zaprosić wszystkich ludzi dobrego serca. Osoby zainteresowane pomocą w ich przygotowaniu są proszone o kontakt pod numerem tel. 512 112 616. Tym razem do rąk niepełnosprawnych dzieci trafi aż 95 paczek.

W latach ubiegłych - dzięki sponsorom - paczki zostały wypełnione po brzegi słodyczami, owocami oraz przyborami dydaktycznymi. Za otrzymane pieniądze zakupiono mnóstwo środków czystości, które na co dzień są niezbędne w funkcjonowaniu placówek Stowarzyszenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom (firmom, instytucjom i osobom prywatnym), dzięki którym możliwe było zorganizowanie tak wspaniałej zabawy w 2010 roku. Do akcji przyłączyli się:
- Urząd Miasta Pszczyna
- portal pless.pl (patron medialny balu)
- Auto Komis "Foks" Goczałkowice–Zdrój ul. Stawowa 7a
- Auto Serwis - Jacek Foks mechanika pojazdowa Kobielice ul. Pszczyńska 162
- Firma "Coca-Cola"
- Tolex Hurtownia piwa i napoi
- Salon Fryzjerski Katarzyna Krywult z Pszczyny
- Piekarnia "Jasiek" z Pszczyny
- Piekarnia "Nowak" z Brzeźc
- Elżbieta i Bronisław Kapias
- Papirus Pszczyna
- Firma Patentus
- Katarzyna, Damian Blokesz
- Ogrody - projektowanie, zakładanie i pielęgnacja Ryszard Brudek
- F.H.U. "Malina" warzywa i owoce , Alina , Mirek Burman
- "Tamir" skład budowlany Pszczyna
- Zakład wyrobów metalowych "Strumet" Strumień ul. Ks. Londzina 61
- Mirpol" Kobiór Mirosław
- "Market Euro" Alicja Zawierucha Goczałkowice-Zdrój
- Adam Blokesz – foto–usługi
- Sławomir Lapczyk
- wodzirej Bartłomiej Bielski
- personel lokalu
- organizatorzy anonimowi

Zapraszając do organizacji tegorocznego balu, warto wspomnieć o zabawie z roku ubiegłego:

Bal dla niepełnosprawnych dzieci · fot. M. Loska-Kurtok / PSOUU Pszczyna


Organizatorzy balu zapewnili uczestnikom zabawy wiele atrakcji. Podopieczni PSOUU wystąpili w bajecznych, kolorowych przebraniach, przygotowanych specjalnie na tę okazję. By podkreślić piękno karnawałowych strojów, o profesjonalny makijaż i fryzury uczestników balu zadbało, jak co roku, Studio Fryzjerskie Katarzyna Krywult z Pszczyny.

Przez cały czas trwania imprezy, dzieci, młodzież i opiekunowie bawili się przy muzyce "człowieka orkiestry" - pana Michała Czysza. Słysząc skoczne i żywe utwory, nie sposób było usiedzieć na krześle! Uczestnicy Balu po raz kolejny udowodnili, że są świetnymi tancerzami.

By osłodzić wspólnie spędzone chwile, specjalnie dla uczestników imprezy w świetle sztucznych ogni "wjechał" na parkiet pyszny karnawałowy tort. Napis na torcie "3 latka razem, Bal karnawałowy 2010 r. dla Aniołów" przypomniał wszystkim, że organizatorzy już od trzech lat przygotowują dla podopiecznych Stowarzyszenia tę wspaniałą imprezę. Pierwszy kawałek tortu ukroiła Przewodnicząca Zarządu Koła - Pani Krystyna Fuławka.

Uśmiech towarzyszył uczestnikom zabawy przez cały czas trwania Balu, a doskonała organizacja imprezy sprawiła, że wszelkie troski dnia codziennego odeszły w cień.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.