pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 lutego 2011
  • wyświetleń: 12902

TV sonda: o pszczyńskim dworcu

Pszczyński dworzec - jaki jest każdy widzi, a mimo to postanowiliśmy poszukać czy wśród podróżnych znajdzie się ktoś, kto ma o nim dobre zdanie. Czy znaleźliśmy? Zobaczycie w kolejnej sondzie przygotowanej przez naszych reporterów.

Zniszczony i zaniedbany zabytkowy budynek, wewnątrz nieprzyjemny zapach i niewystarczająca ilość ławek, kasa oraz poczekalnia zamykane na noc, toalety bez klamek - to tylko kilka z wielu niedogodności, na które skazane są osoby podróżujące każdego dnia do pracy, szkoły i na uczelnię.Temat renowacji budynku wraca najczęściej w gorącym okresie przedwyborczym. Ostatnio głośno na ten temat było w październiku. Według nadal niepotwierdzonych informacji z tamtego czasu remont ma ruszyć w tym roku i zakończyć się po kilkunastu miesiącach. Czy tak się stanie? Podróżni złudzeń nie mają i marnym pocieszeniem jest, że inni mają jeszcze gorzej.

new, Raku, Ela

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.