pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 lutego 2011
  • wyświetleń: 2671

Impuls dla bezrobotnych

Ośrodek Pomocy Społecznej w Pawłowicach zachęca mieszkańców gminy do udziału w projekcie „Impuls – aktywizacja społeczno-zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w Gminie Pawłowice”.

Impuls dla bezrobotnych


Mogą w nim wziąć udział osoby w wieku aktywności zawodowej, bezrobotne lub niezatrudnione, które od wielu lat prowadzą dom i wychowują dzieci, ale chcą pracować zawodowo oraz korzystające ze świadczeń z pomocy społecznej.

Szczegółowe informacje o projekcie, warunkach uczestnictwa, planowanych działaniach można uzyskać osobiście w Ośrodku lub telefonicznie pod Nr tel. 32/47-24-442 lub 32/47-21-741. Zainteresowanych powinni kontaktować z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Pawłowicach przy ul. Górniczej 26 do 11 lutego.

Projekt "Impuls" jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

new / pless.pl, źródło: OPS Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.