pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 lutego 2011
  • wyświetleń: 12248

Dzisiaj zebranie w Rudołtowicach

Za nami:

W gminie Pszczyna trwa cykl zebrań sprawozdawczo-wyborczych. Kolejne z nich odbędzie się w poniedziałek 28 lutego w Piasku, w Szkole Podstawowej nr 10. Początek zebrania o godz. 17.00.

Harmonogram zebrań sprawozdawczych i sprawozdawczo-wyborczych jednostek pomocniczych w gminie Pszcz

Pierwsze spotkanie sprawozdawcze odbyło się w Studzionce. Wybrano wtedy sołtysa oraz członków rady sołeckiej na kadencję 2011-2015. Sołtysem Studzionki został ponownie Jan Brzozowski, który uzyskał w tajnym głosowaniu 97 głosów.

Jego kontrkandydata Andrzeja Świerkota poparło 61 osób na 168 biorących udział w wyborach. Podczas zebrania zdecydowano również o nowej radzie sołeckiej, w skład której weszli: Waldemar Lipus, Franciszek Sodzawiczny, Jerzy Białas, Łukasz Tetla, Paweł Mańka i Andrzej Świerkot.

W spotkaniu z mieszkańcami Studzionki uczestniczyli także przedstawiciele Jastrzębskiej Spółki Węglowej oraz KWK "Pniówek", którzy w trakcie dyskusji dotyczącej zmian studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Pszczyna w obszarze sołectwa Studzionka, odpowiadali na pytania związane z planami kopalni i zabezpieczeniem sołectwa przed ewentualnymi szkodami górniczymi.

Pełny harmonogram spotkań znajduje się w plikach do pobrania.


new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.