pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 listopada 2003
  • wyświetleń: 1480

Pobicie ze skutkiem śmiertelnym w Goczałkowicach

O tymczasowym aresztowaniu 47-letniego mieszkańca Goczałkowic Andrzeja M. zdecydował sąd Rejonowy w Pszczynie. Mężczyzna oskarżony jest o spowodowanie ciężkich obrażeń ciała, a w ich wyniku śmierci swojej przyjaciółki.

W nocy z soboty na niedzielę w Goczałkowicach doszło do kłótni pomiędzy Andrzejem M. a kobietą, która mieszkała w jego domu - Elżbietą W. 47-letni mężczyzna, będąc pod wpływem alkoholu, rzucił swoją przyjaciółkę o ścianę. Kobieta chwilowo straciła przytomność, jednak po kilku minutach podniosła się i poszła spać. Nazajutrz, mężczyzna zwrócił uwagę, że jego lokatorka nie słucha, tak jak w każdą niedzielę, mszy przez radio. Wszed do jej mieszkania, kobieta leżała nieżywa w swoim łóżku. Okazało się, że w wyniku sobotnio-niedzielnej awantury i pobicia, doznała pęknięcia czaszki, co spowodowało wylew krwi do mózgu.

Mieszkańcowi Goczałkowic postawiono nie tylko zarzut spowodowania ciężkich obrażeń ciała, ale również znęcania się nad kobietą już od ubiegłego roku. Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

Iza / Mega FM

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.