pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 30 lipca 2010
  • wyświetleń: 21447

Odnaleziono zwłoki kobiety

W piątek, 16 lipca w godzinach popołudniowych w okolicach torów kolejowych pomiędzy stacjami Goczałkowic-Zdrój i Goczałkowice odkryto zwłoki kobiety. Policja prosi osoby posiadające wszelki informacje o kontakt i pomoc w identyfikacji.

Reklama

Wiek kobiety oszacowano na 55-65 lat. Kobieta miała na sobie bluzkę z materiału przypominającego atłas, w białe listki na czarnym tle. Buty należące do kobiety były w kolorze brązowym z czarnymi "podpaleniami" (zabarwieniami), skóropodobne, rozmiar 38.

Odnaleziono zwłoki kobiety · fot. Policja


Znaleziono także spodnie materiałowe w kolorze niebiesko-zielonym, w kolorze popularnie nazywanym jako "morski", w pasie wciągnięta jest w tulejce biała gumka. Spodnie przypominają część uniformu personelu medycznego. Kobieta nosiła biustonosz w kolorze niebieskim z koronkowymi wstawkami na miskach.

Przy kobiecie znaleziono również łańcuszek. Jego rzeczą charakterystyczną był powtarzalny element z zamocowanymi w koszyczkach oczkami w trzech kolorach: różowym, fioletowym i niebieskim.

Kolejną rzeczą, która może pomóc w identyfikacji jest kwarcowy, nakręcany zegarek marki "Louis Jordan". Koperta zegarka jest metalowa w srebrnym kolorze, tarcza w kolorze czarnym, z białymi wskazówkami.

Policja prosi wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji ciała o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego pod numerami telefonu: 324493234, 324493280, 324493287 lub 997.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.