pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 lipca 2010
  • wyświetleń: 2516

Promocje pszczyńskich firm

Nie lubisz przepłacać, szukasz okazji? W takim razie zachęcamy do śledzenia działu "Promocje firm" na portalu pless.pl, w którym firmy z powiatu pszczyńskiego zamieszczają swoje aktualne promocje.

Promocje pszczyńskich firm
Rabatów możemy oczekiwać także w Strzelnicy u Mikołajca


Dzięki temu wiemy już, Kancelaria Prawna i Tłumaczenia Monika Dimitrowa dla klientów, którzy powołają się na serwis pless.pl, gwarantują pierwszą poradę prawnika gratis. Przedstawiciel Finansowo-Ubezpieczeniowy Gos Andrzej w tym samym czasie proponuje promocyjne oferty funduszy i ubezpieczeń

Liczne promocje przy montażu klimatyzacji, a także jej serwisowaniu oferuje firma C & K Serwis Auto Klima. Atrakcyjne ceny na okna przygotował natomiast F.H.U. DN Niemiec Dariusz.

To tylko niektóre z propozycji. Pełna lista aktualnych promocji znajduje się w serwisie z bazą firm (link na stronie głównej pless.pl, w lewym menu). Bezpośredni link do promocji na stałe powędrował też na stronę główną portalu - w dziale "Ogłoszenia" (lewe menu).

Pszczyńskie firmy, które chcą zamieścić swoje promocje, mogą to zrobić gratis. Wystarczy posiadać wizytówkę w bazie firm na portalu pless.pl. Po zalogowaniu do bazy można w prosty sposób dodać promocje.

new / pless.pl

www.bazafirm.pless.pl/0,0,0,pszczyna,lista,promocje.html class=dodaj>Promocje firm - zobacz

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.