pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 lipca 2010
  • wyświetleń: 2519

Proszą o pomoc dla powodzian

Majowa powódź wyrządziła ogromne szkody mieszkańcom Gminy Czechowice-Dziedzice. Woda zabrała wielu ludziom dorobek całego życia, często rujnując ich warsztaty pracy. Wiemy, że powódź tak naprawdę zaczyna się, gdy opadnie woda, kiedy znikają wezbrane rzeki, a dotknięci katastrofą powodzi muszą bardzo często sami zmagać się z długotrwałymi jej skutkami.

Powodzianie postanowili zorganizować się w istniejącym od 2002 roku stowarzyszeniu "Razem Łatwiej", aby pomagać najbardziej dotkniętym powodzią, tym którzy utracili mieszkania czy warsztaty pracy. Stowarzyszenie zajmie się także monitorowaniem infrastruktury wodnej, tak aby w przyszłości zminimalizować skutki takich katastrof. Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy z Państwa strony.

W związku z powodzią, zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc finansową. Zebrane tą drogą środki zostaną przeznaczone na pomoc poszkodowanym, między innymi remonty mieszkań oraz miejsc pracy. Wszelkie wpłaty prosimy dokonywać na konto:

Stowarzyszenie "Razem Łatwiej", KRS 0000130928
Bank Spółdzielczy Czechowice-Dziedzice-Bestwina
67 8453 0002 0000 3681 2000 0010
z dopiskiem: "Powódź"

Każda pomoc jest cenna i potrzebna. Za wszelkie wsparcie serdecznie dziękujemy.

Wojciech Macura - Prezes Stowarzyszenia "Razem Łatwiej"
Marek Kwaśny - Przewodniczący Rady Miejskiej Czechowic-Dziedzic

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.