pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 lipca 2010
  • wyświetleń: 4253

Wypadki z udziałem rowerzystów

Początek tego tygodnia nie obył się bez kolejnych wypadków drogowych z udziałem pieszych i rowerzystów. Miały one miejsce w Pszczynie i Goczałkowicach. W sumie, ucierpiało dwoje rowerzystów.

W poniedziałek, 12 lipca, o godzinie 21:00 w Pszczynie przy ulicy Hallera, 50-letni mieszkaniec Pszczyny najprawdopodobniej nagle wtargnął na ulicę, gdzie zderzył się z 17-letnią rowerzystką z Jankowic. W zdarzeniu ucierpiała rowerzystka.

Natomiast we wtorek, w Goczałkowicach na ulicy Szkolnej doszło do zderzenia rowerzystki z samochodem osobowym. Około godziny 17:30 19-letni Goczałkowiczanin kierujący Fiatem Ducato, według wstępnych ustaleń policji, najechał na tył roweru kierowanego przez 63-letnią mieszkankę tej miejscowości. Kobieta przewróciła się i upadła na jezdnię. Na skutek zdarzenia doznała ogólnych obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.