pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 11 lipca 2010
  • wyświetleń: 2854

Wybiorą najpiękniejszy ogródek

Jeszcze do 15 lipca przeprowadzany jest nabór zgłoszeń na konkurs ogłoszony przez Wójta Gminy Pawłowice na: „Najpiękniejszy ogródek przydomowy Gminy Pawłowice 2010” oraz "Najbardziej estetycznie zagospodarowaną zagrodę wiejską Gminy Pawłowice 2010”.

Wybiorą najpiękniejszy ogródek


W konkursie na najpiękniejszy ogródek przydomowy mogą uczestniczyć wszyscy mieszkańcy posiadający ogródek na terenie gminy. Natomiast w konkursie na najbardziej estetycznie zagospodarowaną zagrodę mogą uczestniczyć wyłącznie gospodarstwa rolne o powierzchni powyżej 1 ha z siedzibą gospodarstwa na terenie gminy. W konkursie nie będą nagradzane ogródki i zagrody, które były nagrodzone w ostatnich pięciu edycjach wyżej wymienionym konkursie.

Konkurs odbywa się dwuetapowo, w pierwszym etapie konkurs przeprowadzany jest w poszczególnych sołectwach, natomiast w drugim na etapie gminnym. Najpiękniejsze ogródki i zagrody wybrane na etapie gminnym są nagradzane.

W związku z powyższym wszystkich mieszkańców spełniających wymienione warunki prosi się o zgłaszanie do udziału w wymienionych konkursach do sołtysów poszczególnych sołectw w terminie nie przekraczalnym do 15 lipca bieżącego roku.

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się na Gminnych Dożynkach w Pniówku w dniu 5 września 2010 roku.

Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie konkursów oraz u sołtysów i w Referacie Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Gminy tel. 032 47 56 322.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.