pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 lipca 2010
  • wyświetleń: 5373

Drużyna Plessino trzecia w rajdzie

W dniach 20-26 czerwca w Węgierskiej Górce odbył się 39. Ogólnopolski Rajd Górski "Szlakami Obrońców Granic". W tym roku w rajdzie wzięło udział 207 uczestników, którzy podczas rywalizacji na górskich szlakach Beskidu Żywieckiego i Śląskiego musieli wykazać się nie tylko orientacją w terenie, ale także wiedzą o rejonie, w którym wytyczono szlaki rajdu oraz znajomością historii Straży Granicznej i Policji.

Drużyna Plessino trzecia w rajdzie
Drużyna Plessino z pucharem


Drużyna Plessino trzecia w rajdzie


Drużyna Plessino trzecia w rajdzie


Drużyny rywalizowały także w strzelaniu z broni pneumatycznej. Dużo emocji wzbudził także konkurs piosenki rajdowej. Słowa do znanych melodii, które opisywały wydarzenia na trasach rajdu układali sami uczestnicy.

Zwycięzcą tegorocznego rajdu i zdobywcą nagrody głównej – Statuetki Pogranicznika – została drużyna z Morskiego OSG „Fregata I”. Drugie miejsce wywalczyła „Fregata II”, również z Morskiego OSG.

Miejsce trzecie zajęła drużyna „Plessino” z SEiRP Koło nr 18 przy Komendzie Powiatowej Policji w Pszczynie, zaś miejsce czwarte przypadło drużynie „Bieluchy” z Komendy Miejskiej Policji z Chełma.

Reprezentująca pszczyńskie środowisko policyjne drużyna Plessino w składzie: H.W i W. Kubera, J i A. Pala, A. Paszyna, J.Sygut, K. Zembala - w większości członkowie Koła Trerenowego PTTK - uhonorowana została Pucharem Komendanta Głównego Policji będąc najlepszą drużyną policyjną w kraju.

Z turystycznym pozdrowieniem
Wiesław F. Kubera

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.