pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 maja 2009
  • wyświetleń: 16533

Śmiertelny wypadek na Bieruńskiej

Policjanci z Pszczyny wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło na ul. Bieruńskiej. 19-letni kierujący citroenem zginął, gdy jego samochód uderzył w słup telefoniczny.

Tuż przed 4.00 w poniedziałek w Pszczynie na ul. Bieruńskiej 19-letni pszczynianin kierował, jak się później okazało, skradzionym z terenu prywatnej posesji na terenie Pszczyny - Citroenem c15. Nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdu mechanicznego. Z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze, gdzie uderzył w słup telefoniczny, a następnie w ogrodzenie, taranując je. Odniesione w wyniku wypadku obrażenia okazały się niestety śmiertelne.

Pszczyńscy śledczy w kilka godzin po zdarzeniu zdołali ostatecznie potwierdzić jego tożsamość. Utrudnienia wynikały z braku dokumentów i odniesionych obrażeń ciała przez mężczyznę. Nastolatek był znany w środowisku policyjnym z drobnych kradzieży i włamań. Prokurator zarządził sekcję zwłok. Trwają czynności mające ostatecznie wyjaśnić przyczyny tej tragedii.

KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.