pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 maja 2009
  • wyświetleń: 11046

I komunia wychowanka Przystani

Siedemnastego maja najmłodszy wychowanek naszej "Przystani" - Mirosław przystąpił do Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Z tej okazji wychowawczyni pani Joanna stanęła na wysokości zadania i zorganizowała wspaniała uroczystość.

Oczywiście najważniejsza część uroczystości odbyła się w Kościele pod wezwaniem Wszystkich Świętych w Pszczynie. Mirek był lekko zestresowany, ale podczas Mszy Świętej strach zszedł na boczny plan i najważniejsze było przeżycie tej wzniosłej

Po powrocie do domu wszyscy zasiedli do uroczystego obiadu. Nadeszła wyczekiwana chwila rozpakowywania prezentów - radości chłopca nie było końca. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować tę uroczystość i przyczynili się do wyjątkowości tych chwil. Przez tę niedzielę szczęście Mirka promieniowało na cała "Przystań". Z całego serca dziękujemy w imieniu Mirka i opiekunów za wszelkie dary.

I komunia wychowanka Przystani · fot. CWDiR Przystań


CWDiR Przystań

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.