pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 maja 2009
  • wyświetleń: 3466

Pięciolecie zespołu Folkowianie

Już 5 lat za nami, pięć cudownych lat, wypełnionych śpiewem, występami, marzeniami, a przede wszystkim, prostą i szczerą radością tworzenia czegoś, co cieszy, bawi i wypełnia pustkę a jednocześnie, nadaje sens i sprawia, że warto być.

Pięciolecie zespołu Folkowianie


Już 5 lat razem - jako zespół, jako grupa osób, które wspólnie dążą do postawionych sobie celów, które niejednokrotnie uczą się dopiero współpracy, ale i osób które w pojedynkę nie miały by szans; 5 lat istnienia zespołu integracyjno – folklorystycznego Folkowianie, działającego w Środowiskowych Domach Samopomocy w Woli i Pszczynie.

A skoro 5 lat to i urodziny.

Był tort, pokaz slajdów, gdzie z łezką w oku wspominaliśmy dawne, dobre czasy, był nasz występ. Ale nie to było najważniejsze.

Pięciolecie zespołu Folkowianie


Pięć lat i mnóstwo pomocnych dłoni, dzięki którym, mogliśmy zaistnieć, rozwinąć się i trwać, aż do teraz. Pięć lat, a tyle pomocy, tyle serca darowanego za darmo, tyle cierpliwości. I w to nasze pięciolecie, chcieliśmy przede wszystkim podziękować tym, którzy nas wspomogli i wspomagają w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu. Chcieliśmy uścisnąć dłoń tym osobom, dzięki którym powstaliśmy i trwamy, aż do dzisiaj. Dziękujemy tylko tyle umiemy dać, możemy zaśpiewać, rozradować i miejmy nadzieję, że Bóg pomoże nam podziękować za wszelkie dobro płynące z serca naszych dobroczyńców.

Pięć lat… tyle już za nami, ale na szczęście mamy mnóstwo planów, jeszcze więcej marzeń i oby starczyło sił, zdrowia, a daj Boże będziemy obchodzić 10 lecie. Ale uda się to tylko wtedy gdy nie zabraknie tych którzy chętnie pomogą i nie odmówią.

W imieniu zespołu Folkowianie
Bernadeta Jonkisz

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.