pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 maja 2009
  • wyświetleń: 19398

Zespół PIN na Pikniku

Zespół PIN będzie gwiazdą tegorocznego IV Pikniku Integracyjnego pn. "Tacy Sami - Inni", który odbędzie się w parku pszczyńskim 24 maja w godzinach od 12.00 do 21.30.

Zespół PIN na Pikniku


Podczas Pikniku zaplanowano szereg imprez towarzyszących; odbędzie się koncert zespołu Szantana, wystąpi Shanty Jack oraz zespół Folkowianie; obecni będą: Marta Tomczyńska, Krzysztof Stelmaszyk i Claunolandia.

W trakcie Pikniku Integracyjnego wystąpią zespoły: Iskierki, Mali Piaskowianie, Szalone Małolaty, podopieczni PSOUU w Pszczynie, zespół taneczny Malwinki i Grall. Będzie także pokaz grupy ExerCity Team.Piknik "Tacy Sami - Inni" uświetni widowisko teatralno-plenerowe z elementami pirotechnicznymi pt. „Don Juan” oraz szczudlarze z Krakowa. W ramach imprezy zaplanowano dodatkowo pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej i udzielania pierwszej pomocy medycznej. Będzie nawet przewóz motocyklami!

W parku znajdziemy stanowiska: garncarskie, wioska indiańska, rycerze, mini zoo, wystawa ptaków kolorowych, dogoterapia, hipoterapia, przewóz bryczkami, zamki dmuchane i zjeżdżalnie, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, kącik plastyczny, sportowy, wspólne malowanie obrazu emocjonalnego, punkty gastronomiczne (grill, ciasto domowego wypieku, grochówka, chleb ze smalcem), kiermasz prac podopiecznych, loteria fantowa, realizacja kolorowych marzeń - balony do nieba.Organizatorami IV Pikniku jest Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Pszczynie. Honorowy patronat objęli: Starostwo Powiatowe, Urząd Miejski i PCKul.

Dochód z Pikniku zasili konto budowy DOMU KULEJĄCYCH ANIOŁÓW W PIASKU.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy, która pozwoli patrzeć na niepełnosprawnych jak na kogoś innego ode mnie, ale tak samo ważnego i potrzebującego do życia szczęścia i spełnienia.

Program pikniku
12:00 - Uroczyste rozpoczęcie festynu (powitanie, występ niepełnosprawnych i podopiecznych Stowarzyszenia),
13:00 - Występ zespołu tanecznego Szalone Małolaty,
13:20 - Występ zespołu Iskierki,
13:45 - Występ zespołu Mali Piaskowianie,
14:15 - Claunolandia,
15:00 - pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej,
15:30 - ExerCity Team,
16:00 - Kolorowe marzenia Kulejących Aniołów - balony do nieba,
16:30 - Występ Krzysztofa Stelmaszyka,
17:00 - Podziękowania dla Władz Samorządowych i sponsorów,
17:20 - Shanty Jack,
17:40 - Występ zespołu tanecznego Malwinki i Grall,
18:00 - Występ Marty Tomczyńskiej,
18:30 - widowisko "Serce Don Juana" Teatru Scena Kalejdoskop
19:00 - Folkowianie i Szantana,
19:45 - Losowanie głównych nagród,
20:00 - Koncert zespołu PIN

Zarząd Koła PSOUU w Pszczynie
Krystyna Fuławka

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.