pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 maja 2009
  • wyświetleń: 21442

Foto-temat: majowe wypadki

W ciągu pierwszych dni maja doszło do kilku bardzo niebezpiecznych wypadków samochodowych w naszym regionie - informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie.

Foto-temat: majowe wypadki
fot. KP PSP Pszczyna


3 maja około godziny 7.40 na DK1 w Kobiórze dachował samochód osobowy Rover. W wyniku zdarzenia poszkodowana została pasażerka auta, która została opatrzona przez zespół Pogotowia Ratunkowego. Działania zastępów strażaków z Tychów i Pszczyny polegały na zabezpieczeniu terenu zdarzenia, neutralizacji plamy oleju oraz zmyciu jezdni.

W dniu 8 maja ok. 8.49 na DK1 w Kobiórze stwierdzono kolizję 2 samochodów : Ford Focus oraz Iveco Daily. W wyniiku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Działania zastepów JRG Pszczyna polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz sorpcji i neutralizacji niewielkiej plamy oleju.

Foto-temat: majowe wypadki · fot. KP PSP Pszczyna


9 maja o 9.19 na ulicy Kombatantów w Ćwiklicach samochód Nissan Micra uderzył w przydrożne drzewo. Kierująca samochodem została zabrana przez Pogotowie Ratunkowe do Szpitala Powiatowego w Pszczynie. Zastęp strażaków z JRG Pszczyna zabezpieczył miejsce zdarzenia oraz zneutralizował plamę oleju.

new / pless.pl

Źródło: KP PSP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.