pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 maja 2009
  • wyświetleń: 1592

ARiP zaprasza przedsiębiorców

Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców do skorzystania z usług ośrodka Enteprrise Europe Network przy Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Katowicach.

Enterprise Europe Network to sieć stworzona przez Komisję Europejską dla przedsiębiorców, licząca ponad 500 ośrodków informacyjno-doradczych zlokalizowanych w prawie 40. krajach Europy i świata - praktycznie największa na świecie sieć wspierająca biznes. Jej zadaniem jest wspieranie działalności innowacyjnej oraz zapewnienie lepszego dostępu do środków finansowych oraz świadczenie na poziomie regionalnym usług wsparcia dla biznesu.

Konsorcjum Polska Południowa tworzą: Politechnika Krakowska Centrum Transferu Technologii – koordynator, Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa w Kielcach, Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Izba Przemysłowo – Handlowa w Krakowie, Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Stowarzyszenie Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego „Dolina Lotnicza”, Stowarzyszenie Promocji Przedsiębiorczości w Rzeszowie, Górnośląska Agencja Przekształceń Przedsiębiorstw S.A. w Katowicach i Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Katowicach.

Sieć oferuje przedsiębiorcom usługi w zakresie:informacji nt. prawa, polityk i programów Unii Europejskiej, rozwijania współpracy między firmami, w tym współpracy międzynarodowej, stymulowania potencjału innowacyjnego przedsiębiorstw oraz transferu technologii i wiedzy, ułatwienia udziału MSP w 7. Programie Ramowym na rzecz badań.

W każdą drugą środę miesiąca czekają na Państwa konsultanci GARR S.A., którzy udzielać będą informacji i konsultacji na temat pozyskiwania środków na rozwój z Funduszy Strukturalnych i programów europejskich. Chętni do skorzystania z bezpłatnych usług informacyjnych proszeni są o kontakt z p. Bernadetą Sojka-Jany, tel. 032 447 17 14 w siedzibie Agencji Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej, Pszczyna, ul. 3 Maja 9, w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania.

ARiPZP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.