pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 maja 2009
  • wyświetleń: 2203

Euroregion Beskidy to nasza ziemia

"Euroregion Beskidy to nasza ziemia i wspólna sprawa" to nazwa projektu, którego realizację rozpoczęły: Zespół Szkolno- Przedszkolny w Golasowicach oraz Zakladni Škola a Mateřska Škola w Ropicy- Republika Czeska.

Projekt zaplanowany jest na 4 miesiące. Bierze w nim udział 30 uczniów z wyżej wymienionych szkół. Celem jest wzrost świadomości uczniów obu szkół, a poprzez dzieci także rodziców dotyczącej ochrony środowiska naturalnego. Dzieci będą uczestniczyć w warsztatach i wycieczkach edukacyjnych, poznają bogactwo przyrody Beskidów i zagrożenia środowiska naturalnego w swoich miejscowościach.

Efekty projektu zostaną przedstawione mieszkańcom Golasowic i Ropic podczas festynu ekologicznego 14 czerwca 2009 r.

Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Celu 3 Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska -Rzeczpospolita Polska 2007-2013 poprzez Stowarzyszenie "Region Beskidy".

new / pless.pl

Źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.