pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 kwietnia 2009
  • wyświetleń: 42334

Rozpoczęto prace przy tunelu

W słoneczny poniedziałek, 20 kwietnia odbyło się symboliczne rozpoczęcie budowy przejazdu pod torami kolejowymi w ciągu ulicy Bielskiej w Pszczynie. Tunel będzie gotowy w czerwcu przyszłego roku.

Rozpoczęto prace przy tunelu
Symboliczne wbicie łopaty 20 kwietnia


Choć prace przy budowie tunelu trwają już od jakiegoś czasu, głównie wycinka drzew, to 20 kwietnia oficjalnie i uroczyście rozpoczęto roboty budowlane. Symboliczne wbicie łopaty zgodnie z planem odbyło się o godzinie 9.00.

W ramach inwestycji wartej 54,5 miliona złotych generalny wykonawca - Budimex Dromex przebuduje 500 m drogi wojewódzkiej nr 933 (ul. Bielska w Pszczynie). Zakończenie prac jest przewidziane na 30 czerwca 2010 roku.

Roboty będą prowadzone w trzech etapach. Do 16 października wykonane zostaną prace po zachodniej stronie torów kolejowych. Następnie, do października, wybudowany zostanie wiadukt kolejowy. W ostatniej części robót wykonane zostaną prace po wschodniej stronie torów kolejowych.

Rozpoczęto prace przy tunelu


new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.