pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 12 grudnia 2008
  • wyświetleń: 5287

SDS w Woli: Wykulane zwycięstwo

8 grudnia tego roku w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Woli, odbył się IV turniej osób niepełnosprawnych w kręgle. Organizatorami tegoż turnieju był Środowiskowy Dom Samopomocy w Woli.

SDS w Woli: Wykulane zwycięstwo


W zawodach wzięły udział zaprzyjaźnione z Środowiskowym Domem Samopomocy: Warsztaty Terapii Zajęciowej z Pszczyny, Zespół Szkół Nr 3 z Pszczyny oraz gospodarze turnieju Środowiskowy Dom Samopomocy w Woli.

Po przywitaniu gości i wylosowaniu grup eliminacyjnych zawody rozpoczęły się na dobre. Od początku turnieju emocjom nie było końca. Wspaniała rywalizacja zawodników i głośny doping widowni stworzyły cudowną atmosferę . W czterech rundach wyłoniono ósemkę półfinalistów, a do ścisłego finału zakwalifikowali się następujący zawodnicy: Jarosław Wrześniewski (Świetlica terapeutyczna), Aneta Jaromin (ŚDS Wola), Krzysztof Pyrtek (ŚDS Pszczyna) i Krzysztof Rachański (ŚDS Wola).

SDS w Woli: Wykulane zwycięstwo


Po krótkiej przerwie na posiłek, rozegrał się prawdziwy bój o I miejsce w turnieju. Widownia głośno biła brawa po każdym zbitym kręglu, komentator tracił głos licząc każdy punkt, emocje sięgały zenitu. Zawodnicy do końca dzielnie walczyli o tytuł mistrza. Zwycięzcą został Krzysztof Pyrtek, drugie miejsce zajął Krzysztof Rachański a trzecie miejsce zdobyła jedyna kobieta w finale niespodzianka tego turnieju Aneta Jaromin.

Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody, dyplomy, statuetki oraz lśniące medale. W tym miejscu organizatorzy ogromnie dziękują kierownikowi Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Woli za udostępnienie kręgielni oraz sponsorom za ufundowanie nagród rzeczowych.

Po pamiątkowych zdjęciach zawodnicy opuścili kręgielnie z nadzieją na spotkanie za rok.

Środowiskowy Dom Samopomocy w Woli

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.