pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 31 października 2008
  • wyświetleń: 6676

Trzy stacje paliw na Bielskiej?

Wszystko wskazuje na to, że powstanie kolejna, trzecia już, stacja paliw płynnych na kilkusetmetrowym odcinku ulicy Bielskiej w Pszczynie.

Trzy stacje paliw na Bielskiej?


Do działającej stacji Shell i wkrótce otwartej przy sklepie Intermarche może dołączyć trzecia - przy supermarkecie Carrefour. Z wnioskiem o postępowanie dotyczące wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach wyszedł właśnie Carrefour Polska.

Stacja miałaby powstać na terenie parkingu przed sklepem i w bezpośrednim sąsiedztwie... stacji Shell. To wszystko każe stawiać pytania o bezpieczeństwo inwestycji. Zwłaszcza, że miejsce, gdzie ma powstać stacja, znajduje się pomiędzy pszczyńskimi osiedlami Piastów i Siedlice.

Procedura wydania decyzji zezwala na udział w dyskusji społeczeństwa. Uwagi i wnioski można składać w terminie do 14 listopada 2008 roku w Urzędzie Miejskim w Pszczynie, Referat Ochrony Środowiska pok. 303 (w godzinach pracy urzędu).

new / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.