pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 15 października 2008
  • wyświetleń: 10985

Najpopularniejsze medium w Pszczynie

Wrzesień zapisał się kolejnym rekordem dla portalu pless.pl. Ostatniego dnia miesiąca czytało nas 15177 Internautów.

Najpopularniejsze medium w Pszczynie


To dowodzi, że pszczyński portal pless.pl jest najpopularniejszym medium w Pszczynie. 15 tysięcy Internautów w ciągu tylko jednego dnia, to kilkakrotnie więcej niż sprzedaż w sumie trzech pszczyńskich gazet lokalnych, wydawanych co dwa tygodnie.

Portal pless.pl to codziennie świeża dawka informacji z naszego regionu, ogromna baza firm i instytucji powiatu pszczyńskiego, a także każdego dnia kilkadziesiąt nowych ogłoszeń z rynku pracy, nieruchomości, motoryzacji...

Warto również wspomnieć, że dzienna liczba wywołań portalu rekordowego dnia, 30 września, wyniosła ponad pół miliona razy! Tyle razy otwierano stronę portalu pless.pl w ciągu jednego dnia!

Portal służy mieszkańcom powiatu, a jednocześnie jest wielką kopalnią wiadomości o Pszczynie, dla osób, które dopiero planują wizytę w naszym regionie. 13% Użytkowników korzysta z pless.pl, będąc za granicą, najczęściej w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz w Stanach Zjednoczonych. To często też osoby, dla których portal jest najlepszym sposobem do zapoznania się z wiadomościami w ich rodzinnym mieście.

Portal pless.pl stale współpracuje z portalem internetowym Interia.pl, a także z innymi mediami o zasięgu wojewódzkim i krajowym. W ramach ogłoszeń nieruchomości współdziała ze śląskim serwisem nieruchomości mojelokum.pl target=_blank class=dodaj>Mojelokum.pl, ze śląskim serwisem pracy - mojapraca.pl target=_blank class=dodaj>Mojapraca.pl, a także nowo otwartą siecią internetowych pizzerii - mojapizza.pl target=_blank class=dodaj>MojaPizza.pl.

Dziękujemy Wszystkim Czytelnikom! Równocześnie toczą się prace nad udoskonaleniem portalu, by spełniał wszystkie Wasze oczekiwania! Wszelkie uwagi dotyczące działania pless.pl oraz sugestie prosimy przesyłać na adres redakcja@pless.pl.

Zespół pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.