pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 14 października 2008
  • wyświetleń: 1048

Gminna Liga Szachowa - 8. kolejka

Dnia 12 października w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Woli odbyła się ósma kolejka Gminnej Ligi Szachowej. Zawody odbywają się w dwóch kategoriach.

W ósmej kolejce wzięło udział 34 szachistów. W grupie starszej (szkoły ponadgimnazjalne i dorośli) najlepszy był pan Jacek Borys, drugi był pan Jan Karweta, a trzeci pan Paweł Więcek.Po ośmiu kolejkach na czele jest Jan Karweta (536 pkt.), drugi - Teodor Kornas (381pkt.), a trzeci - Jerzy Tomanek (371 pkt.),

W grupie młodszej (szkoły podstawowe i gimnazja) najlepszy był Eneasz Wiewióra, drugi - Patryk Kurdziel, a trzeci Maciej Pilszak. Po ośmiu kolejkach na czele jest Damian Sacha (469 pkt.), drugi - Patryk Kurdziel (400 pkt.), a trzeci - Krzysztof Wuwer (363 pkt.).

W klasyfikacji drużynowej najlepsza okazuje się Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli (2050 pkt.), drugie miejsce zajmuje SP 2 Chełmek (466 pkt.), a trzecie SP Międzyrzecze (432 pkt.).

Szczegóły na www.rozgrywkiwola.republika.pl target=_blank class=dodaj>rozgrywkiwola.republika.pl. Kolejne zawody ligi szachowej i tenisa stołowego odbędą się w niedzielę 16 listopada o godzinie 9.00. Zapraszamy! (Ze względu na dużą grupę uczestników bardzo prosimy o przyniesienie szachów i zegarów szachowych)

Paweł Włosiak

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.