pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 października 2008
  • wyświetleń: 6027

Przystań na meczu Pucharu Ekstraklasy

W dniu 7 października jedenastu wychowanków CWDiR "Przystań" wzięło udział w wyjeździe na mecz piłki nożnej o Puchar Ekstraklasy w Chorzowie, pomiędzy miejscowym Ruchem i Odrą Wodzisław.

Przystań na meczu Pucharu Ekstraklasy


Wyjazd zoorganizowany był przy udziale pana Zdzisława Grygiera ze Straży Miejskiej w Pszczynie. Wraz z nami na mecz jechali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Rudołtowicach. Po przyjeździe na miejsce podeszlismy pod stadion i po sprawdzeniu Nas przez ochronę meczu zajelismy miejsca na trybunie w sektorze rodzinnym.

Mecz odbywał się w spokojnej i wesełej atmosferze, dzieci chętnie uczyły się przyspiewek klubowych kibiców Ruchu Chorzów. Aktywnie i żywo uczestniczyły w meczu wiwatując, krzycząc i dopingując zawodników, mimo lekkiego deszczu, który towarzyszył Nam niemal cały mecz.

Przystań na meczu Pucharu Ekstraklasy · fot. CWDiR Pszczyna


W drodze powrotnej dzieci w autobusie spiewały nowo poznane piosenki i przyspiewki. Poprzez ten wyjazd dzieci poznały nowe sposoby na aktywne spędzanie wolnego czasu, zasady zachowania się w nowym otoczeniu społecznym oraz wyrabiały w sobie kulturę osobistą. Dzieci bardzo zadowolone i zmęczone po głosnym kibicowaniu wróciły na placówkę z wielką nadzieją na powtórkę z rozrywki, czyli kolejny wyjazd na mecz piłki nożnej.

CWDiR Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.