pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 października 2008
  • wyświetleń: 1371

Bezpłatne porady dla przedsiębiorczych

Centrum Przedsiębiorczości SA kolejny raz uruchomiło Punkt Konsultacyjny dla przedsiębiorców i osób zamierzających otworzyć działalność gospodarczą.

Centrum Przedsiębiorczości SA kolejny raz uzyskało dofinansowanie na funkcjonowanie Punktu Konsultacyjnego, w ramach którego ponownie będziemy mogli świadczyć najwyższej jakości usługi informacyjne dla przedsiębiorców. Nowością będzie możliwość świadczenia usług również dla osób fizycznych, które zamierzają otworzyć działalność gospodarczą.

Zakres usług obejmuje:
- Podejmowanie i wykonywanie oraz rezygnacja z prowadzenia działalności gospodarczej.
- Możliwości uzyskania wsparcia na realizację projektów w latach 2007 – 2013 ze środków publicznych.
- Możliwości i zasady uzyskania usług specjalistycznych (np. proinnowacyjnych, proeksportowych i dofinansowanych szkoleń).

W ramach usług informacyjnych można uzyskać pomoc w zakresie informacji niezbędnych w wypełnianiu wniosków o dotacje. Pomoc udzielana w ramach Punktu Konsultacyjnego jest bezpłatna.

Konsultacje są świadczone w następującej formie: osobiście (w siedzibie Centrum Przedsiębiorczości SA w Woli lub w ramach dyżurów konsultanta w Pszczynie, Tychach i Lędzinach), telefonicznie (infolinia - (32) 211 99 31) lub elektronicznie (formularz na stronie internetowej www.cpsa.com.pl).

new / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.