pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 6 października 2008
  • wyświetleń: 7530

Policyjne Plessino na podium

W dniach 23-27.09.2008r. w WZW Jawor nad Zalewem Solińskim odbyły się XVI Spotkania Turystyczne Policji "Bieszczady 2008".Jest to najważniejsza impreza turystyczna o charakterze ogólnopolskim organizowana przez Komisję Turystyki Rady Kultury Fizycznej przy Ministrze Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Policyjne Plessino na podium


W tegorocznych Spotkaniach uczestniczyły 34 drużyny piesze oraz 2 drużyny rowerowe (łącznie 244 osoby) reprezentujące środowiska służb mundurowych Policji i Straży Granicznej.

KPP w Pszczynie reprezentowała drużyna ZT NSZZ Policjantów "Plessino" skladająca się w większości z członków Koła PTTK, a to: Halina i Wiesław F.Kubera, Janina i Alojzy Pala, Piotr Kurczyk, Alicja i Kamila Zembala, Anna Paszyna , Janina Muszyńska oraz Wlodzimierz Kubera - która zajęła III miejsce zdobywając Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Nie zważając na trudne warunki na szlakach, a zwłaszcza sięgające do kostek błoto, uczestnicy dzielnie pokonywali trasy Rajdu odkrywając niejednokrotnie śladu dzikiej zwierzyny oraz znajdując okazy grzybów.

W godzinach wieczornych uczestnicy znajdowali jeszcze siły aby zmierzyc się w zawodach srzeleckich , poddac się testowi z wiedzy o policji,straży granicznej oraz regionie Bieszczadow , czy też sprawdzic swoje umiejętności wokalne w konkursie piosenku turystycznej.

Wrażeń było pod dostatkiem.

Z turystycznym pozdrowieniem Kierownik drużyny Wiesław F.Kubera.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.