pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 3 października 2008
  • wyświetleń: 1860

Pszczyńscy policjanci na ćwiczeniach

Policjanci z komend w Tychach, Bierunia, Mikołowa, Pszczyny, Żor i Jastrzębia Zdroju ścigali niebezpiecznych przestępców oraz przywracali zakłócony porządek publiczny podczas imprez masowych.

Pszczyńscy policjanci na ćwiczeniach
fot. KWP Katowice


To wszystko działo się podczas wczorajszych ćwiczeń policyjnych odbywających się w Tychach. Wczoraj w tym mieście odbyła się koncentracja sił policyjnych kompani pododdziałów policji. W jej skład wchodzą policjanci z kilku komend.

Głównym celem ćwiczeń było doskonalenie przywracania naruszonego porządku publicznego podczas masowych imprez sportowych oraz doskonalenie działań w ramach pościgów za niebezpiecznymi przestępcami. Policjanci ćwiczyli zarówno defensywne jak i ofensywne techniki w przeprowadzaniu interwencji.

Biorąc pod uwagę nadchodzące Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej „EURO 2012” stróże prawa ciągle doskonalą swoje umiejętności a także synchronizują wspólne działania policyjnych oddziałów.

KWP Katowice

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.