pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 sierpnia 2008
  • wyświetleń: 10448

Pszczyna zaskoczyła dziennikarzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj

Przez dwa ostatnie dni kilkudziesięciu dziennikarzy i przedstawicieli biur podróży z całej Polski zwiedzało Pszczynę.

Pszczyna zaskoczyła dziennikarzy
Dziennikarze mogli zapoznać się między innymi z bogatą ofertą Ośrodka Sportów Wodnych.


Wycieczka odbyła się w ramach study-tour promującego ziemię pszczyńską. Goście w poniedziałek i wtorek mieli okazję zapoznać się z najważniejszymi atrakcjami regionu. Wielu zauroczonych Pszczyną korzystało z dodatkowego czasu wolnego, by obejrzeć miasto i gminę.

- Było to drugie study-tour i study-press organizowane w Pszczynie, pierwsze zrealizowaliśmy trzy lata temu - powiedział nam jeden z organizatorów, zastępca burmistrza Dariusz Skrobol.

Na trasie study-tour znalazły się między innymi: Muzeum Zamkowe w Pszczynie, Pokazowa Zagroda Żubrów i Ośrodek Sportów Wodnych w Łące, a także pole golfowe, zapora w Goczałkowicach i Muzeum Browarnictwa w Tychach. W trakcie spotkań dziennikarze mieli również okazję zapoznać się z bazą noclegową i gastronomiczną Pszczyny.

- Celem było pokazanie produktu turystycznego jakim jest Pszczyna wraz z jego wszystkimi atrakcjami oraz Pszczyny jako miejsca atrakcyjnego dla turystyki aktywnej - opisał program study-tour zastępca burmistrza.

Pszczyna zaskoczyła dziennikarzy · fot. pless.pl


Dla wielu było zaskoczeniem, że tak wygląda Śląsk, poza granicami naszego województwa bardzo często i mylnie kojarzony wyłącznie z kopalniami, przemysłem i zanieczyszczeniem powietrza. Zgodnie podkreślali również zaagnażowanie w zakresie promocji Pszczyny.

- Jestem przekonany, iż dzięki takim instrumentom marketingowym jak study-press dotrzemy do jeszcze szerszego grona turystów - poprzez media, które reprezentowane były w trakcie study - powiedział Dariusz Skrobl.

Studytour został zorganizowany przez Urząd Miejski w Pszczynie przy współpracy ze Śląską Organizacją Turystyczną.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj