pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 sierpnia 2008
  • wyświetleń: 1671

Podziękowania Ortyny za 1 procent

Publikujemy podziękowanie Stowarzyszenia "Ortyna" za przekazanie 1% podatku na jego działalność. W tym roku udało się uzbierać ponad 34 tys. zł.

new / pless.pl

------------------------------

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia dla Rozwoju Ortopedii Ziemi Pszczyńskiej "Ortyna" - serdecznie i gorąco składam podziękowanie podatnikom powiatu pszczyńskiego, którzy przekazali 1% podatku na nasze konto - kwota ta to 34.250.40 zł -ponadto otrzymaliśmy jeszcze 9.000 zł z poza powiatu pszczyńskiego.

Dziękuje również Urzędowi Skarbowemu w Pszczynie i Gazecie Pszczyńskiej za rozpropagowanie tej akcji. Zajęcie czwartego miejsca pod względem przekazanej kwoty z 12 pszczyńskich organizacji pozarządowych uważamy za duży sukces naszego Stowarzyszenia.

Kwota ta umożliwi doposażenie Oddział Urazowo-Ortopedycznego w sprzęt operacyjny - narzędzia artroskopowe, pulsoksymetry, fachową literaturę. Jeszcze raz serdecznie dziękuje.

Wiesław Maroń

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.