pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 27 sierpnia 2008
  • wyświetleń: 6701

Lokale do wynajęcia na Piastowskiej

Artykuł sponsorowany:

Pomieszczenia do wynajęcia w atrakcyjnie położonej kamienicy, przygotowane z myślą o szkole języków obcych, szkole policealnej lub prowadzeniu szkoleń, możliwa jest również adaptacja na biura.

Lokale do wynajęcia na Piastowskiej
Piastowska 8


Kamienica z Domem Handlowym Piast znajduje się w reprezentatywnej części starówki, wzdłuż najbardziej znanego deptaku w mieście, przy ulicy Piastowskiej 8.

Do wynajęcia jest 5 pomieszczeń wykładowych(z możliwością do 7) oraz dodatkowo z pomieszczeniami socjalnymi (łazienką, kuchnią oraz pokojem dla prowadzących zajęcia) i poczekalnią. Do wynajęcia także duża sala konferencyjna, z której jednocześnie może korzystać 40 osób.

Pokoje są w bardzo dobrym stanie, odnowionym. Do użytku najemcy są również wszystkie media (wraz z ogrzewaniem), sieć komputerowa, linia telefoniczna, a także system alarmowy. Istnieje również możliwość reklamy zewnętrznej najemcy od strony ulic Piastowskiej oraz Tkackiej.

Lokale do wynajęcia na Piastowskiej


Osoby zainteresowane najmem są proszone o kontakt telefoniczny pod numerem 0 509 48 38 00.

Dom Handlowy Piast znajduje się na ulicy Piastowskiej 8 w Pszczynie. Piętrowy pasaż na najbardziej znanej ulicy handlowej w mieście oferuje między innymi: odzież, galanterię skórzaną oraz obuwie. W tym miejscu swoją siedzibę ma również wiele firm.

-----------------------

Kontakt:
tel. 0 509 48 38 00

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.