pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 sierpnia 2008
  • wyświetleń: 4513

OMBR: Piłka jest okrągła, bramki są dwie

31 lipca, co jest juz tradycją, odbył się IV mecz piłki nożnej Podopieczni – Terapeuci, który zakończył kolejny juz rok terapeutyczny placówek Ośrodka Matka Boża Różańcowa.

Mecz rozpoczął się Mszą św. w Kościele Św. Barbary w Górze w intencji OMBR, którą odprawił ks. Piotr Zegrodzki, za co mu bardzo dziękujemy. Później odbył się mecz. Emocje sięgały zenitu, kibice szaleli, żar lał sie z nieba a podopieczni i terapeuci w pocie czoła strzelali bramki jedna za drugą. Akcja za akcją przerywana gwizdkiem sędziego Szymona Waliczka i gorący doping kibiców, których szeregi zasiliły pani Skarbnik Gminy Miedźna Anna Gwóźdź oraz pani Sołtys Bogusława Waliczek. Mecz wygrali podopieczni wynikiem 4-3.

Po wyczerpujących zmaganiach z piłką był grill, smakołyki przygotowane przez panią Skarbnik i panią Sołtys oraz rozdanie dyplomów i podziękowań, które wręczył Dyrektor OMBR pan Piotr Kowalski. Dla odważnych była również atrakcyjna przejażdżka bryczką za co dziękujemy panu Tadeuszowi Maroszek.

OMBR: Piłka jest okrągła, bramki są dwie


Gorące podziękowania należą się LKS Nadwiślan Góra, za udostępnienie obiektu sportowego, dzięki którym, ten mecz mógł sie odbyć. Teraz podopiecznych czeka miesiąc wypoczynku, aby we wrześniu znów pełni sił wrócić do zajęć i nowych wyzwań jakie stawia przed nimi życie.

W imieniu Środowiskowego Domu Samopomocy w Woli
Agnieszka Antecka

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.