pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 sierpnia 2008
  • wyświetleń: 18938

Pszczyna na antenie telewizji TVN 24

Przez Pszczynę coraz częściej przewijają się największe polskie stacje telewizyjne. Tym razem program promocyjny z naszego miasta nadał TVN24; reklama miasta i województwa obciąży budżet województwa.

Pszczyna na antenie telewizji TVN 24
W TVN 24 znów został pokazany program z Pszczyny.


Pszczynę na antenie TVN24 zobaczyliśmy 6 sierpnia. W pierwszych dniach tego miesiąca dziennikarze i prezenterzy stacji odwiedzają Śląsk, skąd nadawane są poranne programy. I tak widzowie mogą obejrzeć jeszcze poza ziemią pszczyńską: Ogrodzieniec, Wisłę, Bielsko-Białą oraz górę Żar.

Emisja materiału trwała od godziny 6.00, a zakończyła około południa. Godziny poranne podyktowane są statystyką i ukierunkowaniem programu na grupę docelową w postaci średniozamożnych i zamożnych mieszkańców miast.

Widzowie stacji poza przedstawieniem pogody z regionu obejrzeli przedstawione największe atrakcje Pszczyny, m.in. Pokazowa Zagroda Żubrów. TVN24 przeprowadził również wywiady z mieszkańcami, by sięgnąć do historii "Perły Górnego Śląska".

Pszczyna na antenie telewizji TVN 24 · fot. pless.pl, Zbyszek / klub pless.pl


To nie pierwsza promocyjna wizyta stacji w naszym mieście. Przed rokiem Tomasz Zubilewicz z Pszczyny opowiadał o pogodzie, pozdrowił również Internautów pless.pl; w TVN24 zobaczyć mogliśmy park oraz rynek.

new

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.